Ipl epilacia

Ella    27.12.2017, 09:43

Dobry den, mam rocnu dcerku a od manzela som dostala ipl pristroj na epilaciu,konkretne remington ilight....chcem sa spytat, ci je vhodna epilacia pocas dojcenia.dakujem za odpoved

Milá Ella,

takéto ošetrenie nijakým spôsobom neovplyvňuje tvorbu ani zloženie materského mlieka, z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli postupovať ošetrenia týmto prístrojom.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ipl epilacia