Frakcny laser pri dojčení

Martina    28.12.2017, 10:40

Dobrý deň chcem sa opýtať či je problém ísť počas dojčenia na ošetrenie tváre frakcnym laserom. Som už dlhšie objednaná a odkladám to nakoľko mám dvojmesačné bábätko, ktoré plne dojcim.dakujem za odpoveď

Milá Martina,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli podstúpiť toto ošetrenie. Nijakým spôsobom neovplyvní tvorbu ani zloženie materského mlieka, môžete dojčiť ďalej podľa potrieb bábätka bez ohľadu na toto ošetrenie.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Frakcny laser pri dojčení