Užívanie Celadrin počas dojčenia

Ivana    08.01.2018, 10:23

Dobrý deň, je možné počas dojčenia užívať tento prípravok Barnys Celadrin Locomotive. V príbalovom letáku sa píše, že nie je vhodný pre dojčiace mamy, ale mne by veľmi pomohol https://www.sklekaren.sk/2890581-barnys-celadrin-locomotive-tbl-60cps-60-darek?gclid=EAIaIQobChMI0arkhKHB2AIVgxbTCh01iAtoEAAYBCAAEgJLBfD_BwE. Dojčím bezproblémovo temer 10-mesačné bábätko. Ďakujem pekne za odpoveď

Milá Ivana,

z hľadiska dojčenia tento prípravok neobsahuje nič, čo by nebolo možné získať aj bežnou stravou, pre dojčenie toto nepredstavuje žiaden problém. Táto veta, ktorá je na letáku uvedená, je ochranou firmy vyrábajúcej daný produkt a tiež ukážkou toho, ako málo sú cenené dojčiace matky na to, aby sa tým daná firma seriózne zaoberala. Je na škodu veci, že pohodlnosť takýchto firiem a snaha chrániť sám seba následne vytvára dojem, že dojčiace matky nemôžu v prípade choroby užívať nič, čo nie je pravda.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Užívanie Celadrin počas dojčenia