Pestrec mariansky

Marta    08.01.2018, 17:27

Dobry den, vysli mi vyssie hodnoty pri pecenovych testoch a caka ma dalsie vysetrenie krvi. Chcela by som vsak vyskusat uzivat bylinu Pestrec mariansky, ktory sa odporuca, ale maju tam uvedene, ze nesmu uzivat tehotne a dojciace zeny. Poradite mi, prosim ako to teda je? Dakujem za odpoved Marta

Milá Marta,

pestrec mariánsky nepredstavuje žiadny problém pre dojčiacu matku. Dokonca sa pomerne bežne používa ako bylinka na zvyšovanie tvorby mlieka dojčiacich matiek. Pestrec môžete užívať a pokračovať v dojčení tak ako obvykle, bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pestrec mariansky