Herpesin

Zuzana    18.01.2018, 18:57

Dobrý deň, prosím vás bol mi diagnistikovali pásový opar a beriem 5xdenne herpesin po troch dňoch 3x1. odoručili mi prestať dojčiť na tie tri dni je to nutné dcérka má 3 mesiace a je výlučné dojčená.mám nejaké zásoby v mraziaku použiť ite? dakujem

Mlá Zuzana,

vzhľadom na dojčenie je pri tejto liečbe bezpečnejšie pre vaše bábätko, aj pre vás, aby ste pokračovali v dojčení, navyše tento liek má z hľadiska dojčenia veľmi dobré vlastnosti. Dojčite tak ako doposiaľ, dojčenie nečasujte podľa užitia lieku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok