Chrapcanie

Valeria    02.02.2018, 11:42

Dobrý deň chcela by som sa spýtať môj syn ma 6 mesiacov od narodenia papa sunar úplne odmieta inú stravu ako mlieko ..... Pri každom nadychvuti chrapci a ma kašeľ už asi 4 mesiace v kuse naša obvodná lekárka nám každý týždeň vymieňa sirupy od kašľu ale vôbec nič nám nepomáha. ..... Veľmi pekne ďakujem za radu

Milá Valéria,

vo vašej situácii potrebujete navštíviť pediatra, prípadne i ďalšieho odborníka, ku ktorému vás pediater môže odoslať. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok