Milgamma

Marietta    06.02.2018, 12:20

Dobrý den, mam 3 mesacneho syna, ktorý je plne dojceni na požiadanie. Užívam Jamieson Prenatal na tvorbu mlieka, a na trpnutie ruk,prstov mi odporucali Milgammu užívat. Trpnutie mavam od porodu pravidelne hlavne v noci. Daju sa tieto 2 skombinovat, hlavne kvoli obsahu B vitaminu . Dakujem za odpoved.

Milá Marrietta,

Milgammu môžete počas dojčenia užívať a pokračovať v dojčení bez obmedzení. O tom, či pri užívaní Milgammy z hľadiska vášho zdravia potrebujete vysadiť Jamieson Prenatal sa poraďte s lekárom, ktorý vám Milagmmu predpísať. Mimochodom, ak naozaj užívate Jamieson Prenatal na tvorbu mlieka, tak toto nie je potrebné, Jamieson Prenatal nemá vplyv na tvorbu mlieka a môžete dojčiť aj bez užívania tohto prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok