Diéta

beata    07.02.2018, 10:38

maly ma 16mes.kojim na obed a vecer.v noci viacmenej len dudluje.a uz papa vsetko.takze kojenie je len na zaspatie.mozem v takomto pripade zacat s ketodietou.dakujem

Milá Beáta,

z hľadiska dojčenia toto nie je žiaden problém, vaša diéta nijako neovplyvní tvorbu mlieka, ani jeho zloženie, takúto diétu môžete absolvovať, aj keby ste dojčili častejšie, aj v tomto prípade platí rovnaká logika, akú si môžete prečítať v tejto odpovedi z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2756Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok