Depigmentacny krém

Tamara    10.02.2018, 11:15

Dobrý deň. Mam na tvári po tehotenstve pigmentacne škvrny a chcem sa opýtať či môžem použiť depigmentacne kremy, či sa nedostava do mlieka nejaka zložka, pripadne kozmeticke ošetrenie či je možné, keď dojcim. Ďakujem

Milá Tamara,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli používať takéto krémy alebo iné potrebné ošetrenia. Ide o lokálnu aplikáciu, toto nijako neovplyvní zloženie a tvorbu mlieka. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Depigmentacny krém