Protein při kojení

Alice    15.02.2018, 15:49

Dobrý den, mám 17 měsíční dceru, kterou kojím již jen při uspávání. Ráda bych zhubla a chtěla bych zkusit proteinovou dietu. Chci se zeptat, zda pití proteinového nápoje může mít nějaký špatný vliv na mléko. Moc děkuji za odpověď. Krásný den.

Milá Alice,

toto nepredstavuje vôbec žiadny problém. Z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli používať všetky proteínové produkty pre schudnutie. Pokračujte aj popri ich konzumácii v dojčení tak ako doposiaľ. Z hľadiska dojčenie je úplne jedno, aké proteíny jete vy.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Protein při kojení