Dong Quai (Angelika čínska) na krvotvorbu

Beata    22.02.2018, 08:09

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či môžem užívať čínsku bylinu Dong Quai, pretože potrebujem podporiť krvotvorbu a nechcem užívať klasické lieky. Mám 5 mesačnú dcérku a je plne dojčená (syna som dojčila vyše 2 rokov, tak nechcem tak dlho čakať a začať to užívať až o 2 roky). Na kapsuliach píšu, že nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy ... Pripájam aj link na doplnok: https://eshop.fertility.sk/detaily/?id=dong-quai-tang-kuei-100-kapsul-520mg Ďakujem vopred a prajem pekný deň.

Milá Beatka, 

preštudovali sme si link, ktorý ste nám poslali. Počas užívania tohto prípravku môžete pokračovať v dojčení tak, ako ste so svojím bábätkom zvyknutá. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dong Quai (Angelika čínska) na krvotvorbu