Cardilan

jana    02.03.2018, 16:22

Dobrý deň, prosím o radu ohĺadne lieku Cardilan....mam rychlejsi tep a dr mi dal tento liek. Dojčim 2 ročné dieťatko. Môžem bez obav pokračovať? Ďakujem

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli popri užívaní tohto lieku pokračovať v dojčení, je to bezpečnejšie pre vaše dieťa, aj pre vás. Pokračujte v dojčení, dojčenie nijako nečasujte podľa užitia lieku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok