Lymfaticky čaj, ketoza

Jitka    12.03.2018, 15:22

Dobrý den, mužu pit pri kojeni lymfaticky čaj lymfodren od Ryoru? Synovi je 12 mesicu a kojim tak 3x denně a v noci. A jeste jestli nevadi, že jsem dlouhodobě v ketoze, z duvodu vyloučení sacahridu. Děkuji a odesilam prispevek Jitka Stefkova

Milá Jitko,

srdečne ďakujeme za váš príspevok, ktorý nám pomôže pokračovať v našej činnosti.

Z hľadiska dojčenia nepredstavuje žiadny problém piť tento čaj, toto nijako neovplyvní ani zloženie, ani tvorbu mlieka. Dojčenie takisto nijako neovplyvňuje strava s vylúčením sacharidov. Môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, pokojne aj omnoho častejšie, keďže väčšina ročných detí sa bežne dojčí omnoho častejšie, než ste napísali a toto je dôležité pre udržanie dostatočnej tvorby mlieka (prečítajte si viac v tomto článku: https://www.mamila.sk/clanky-o-dojceni/ako-pokracovat-v-dojceni-po-6-mesiaci/)Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Lymfaticky čaj, ketoza