Dojčenie a užívanie Gaineru s kreatinom

Martina    13.03.2018, 07:48

Dobrý deň, dojčím 8 mesačného syna a aktívne športujem. Som dosť chudá a k športovaniu a aj mojej postave mi veľmi pomáha užívanie gaineru ktorý však obsahuje aj viac druhov kreatínu. Chcem sa opýtať, či to môže škodiť synovi alebo ho kľudne môžem začať znova užívať. Ďakujem Martina

Milá Martina,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiadny problém. Dojčite tak, ako to vaše dieťa potrebuje aj naďalej.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a užívanie Gaineru s kreatinom