Liek Enzymax V

Patrícia    13.03.2018, 07:46

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či môžem liek Enzymax V užívať v tehotenstve konkrétne som na konci 3 mesiaca. Už 3 r ma trápia gyn mykózy, ktorých sa neviem zbaviť a v tehu je to ešte horšie. Ďakujem za odpoveď

Milá Patrícia,

naše stránky sa venujú poradenstvu pri dojčení. Otázky týkajúce sa tehotenstva konzultujte prosím s inými špecialistami. Naša špecializácia je dojčenie a z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý dojčiaca matka nemohla popri užívaní tohto prípravku pokračovať v dojčení. Toto nepredstavuje absolútne žiadny problém pre dojčenie. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Liek Enzymax V