Zavrate a lieky počas dojčenia

Michaela    30.03.2018, 21:13

Dobrý den, mam 5 mesačnú dcéru, plne dojčenu. Mam zdravotne problémy,zavrate a pískanie v ušiach. kvôli dojčeniu mam strach užívať lieky, preto by som vás veľmi poprosila o informácie, či lieky na prekrvenie, konkretne Stugeron je vhodný počas dojčenia užívať ? Lekári mi neodporúčajú dojčiť, pri užívaní tohto lieku. Pripadne aké náhrady su vhodne a bezpečne pre dieťatko ? Dakujem pekne za odpoved a vašu pomoc

Milá Michaela,

z hľadiska dojčenia je toto najlepší možný liek na liečbu vášho stavu. Môžete popri ňom dojčiť bez obmedzení tak, ako ste zvyknutá. Nepotrebujete za Stugeron hľadať náhrady. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Zavrate a lieky počas dojčenia