Antibiotika

Zuzana    30.03.2018, 07:16

Dobre rano, chcela by som sa Vas opytat, ci je bezpecne pre 6 dnove babatko, ktore kojim, ked budem uzivat zinnat 500 2x denne. Dakujem za odpoved

Milá Zuzana,

pre vaše bábätko je omnoho bezpečnejšie, aby ste v tejto situácii pokračovali v dojčení, môžete svoje dieťatko dojčiť, nemusíte dojčenie časovať podľa antibiotík ani dojčenie odďaľovať bez ohľadu na to, kedy tabletku užijete.. Prečítajte si aj toto vysvetlenie:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok