Spalovač Lipo 6

Henrieta    01.04.2018, 08:52

Dobrý den,hľadám radu ohľadne otázky ci môžem popri dojčení 5 a pol mesačného dieťatka začať užívať spalovac lipo 6 : https://gymbeam.sk/488-lipo-6-black-nutrex.html. spolu s L carnitinom chudnutie a užívanie týchto prípravkov je teraz pre mna dôležité avšak dojčenie je na prvom mieste ,začali sme s prikrmami a inak je plne dojčeny a dobre prosperujú chlapček .Dakujem za odpoved

Milá Henrieta,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste popri dojčení nemohli používať tento prípravok a chudnúť tak, ako potrebujete. Toto nijako neovplyvňuje ani dojčenie, ani zloženie materského mlieka. Pokračujte v dojčení tak, ako doposiaľ.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Spalovač Lipo 6