Zelena kava

Gabriela    06.04.2018, 22:24

Dobry den! Moja dcerka ma 16 mesiacov a este ju dojcim - cez den 2-3 x hlavne pri uspavani a v noci 3-4x. Mozem pocas kojenia pit zelenu kavu?

Milá Gabriela,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli počas dojčenia užívať tento prípravok a to ani v prípade, že by ste dojčili omnoho častejšie (väčšina ročných detí sa chce dojčiť omnoho častejšie), dojčenie nijako nečasujte podľa užívania tohto prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok