Dieta sa hneva pri dojceni

sabina    19.04.2018, 09:47

Dieta sa odtrhava od prsnika a hneva sa pri dojceni, place, kopka nozickami.

Milá Sabina,

pre zodpovedanie vašej otázky ste nenapísali dostatok detailov, ako je vek bábätka, presnejší opis tejto situácie. Bábätko sa môže na prsníku hnevať z rôznych dôvodov, napríklad aj preto, že chce zaspať a nepodarilo sa mu to. Ale ak ide o správanie, ktoré sa opakuje pri väčšine dojčení a podobá sa na to, čo matky opisujú v úvode tohto článku:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/odmietanie-dojcenia/

potom vám odporúčame skontaktovať sa s poradkyňou pri dojčení:

https://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-dojceni/

aby ste mohli postupovať ďalej podľa toho, čo v uvedenom článku píšeme.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dieta sa hneva pri dojceni