Moringa olejova

Renáta    05.05.2018, 13:56

dobry den.... mam. mesacneho chlapceka... chcela by som skusit podporit tvorbu mlieka moringou (senovka a benedikt zabrali ale stale je to malo takze musim prikrmovat) ... mam kapsule moringy 400mg... viete mi povedat davkovanie? pretoze na krabicke je uvedene 2x 1 kapsulu a na vasej stranke som. nasla davkovanie 3x3 kapsule a teraz mam v tom zmatok kolko kapsul vlastne brat.za odpived dakujem

Milá Renáta,

pre zvýšenie tvorby mlieka je odporúčané dávkovanie 3x3 tablety. Je však tiež dôležité vedieť, že akékoľvek prostriedky pre zvýšenie tvorby mlieka fungujú len, ak sa súčasne s nimi dejú aj kroky, ktoré budú postupne odstraňovať príčinu, pre ktorú sa dojčenie zhoršilo. Preto by ste mali byť v kontakte s poradkyňou pri dojčení a spolu s ňou robiť tieto kroky:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2943

 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Moringa olejova