Sedatif pc a spolocne spanie

Sabina    07.05.2018, 12:45

Dobry den, po sestonedeli som zacala mat problem so zaspavanim. Synceka dojcim a spime v spolocnej posteli. Rozmyslam nad uzivanim homeopatik Sedatif pc. Je pri uzivani mozne spat s babatkom bezpecne v jednej posteli? Dakujem.

Milá Sabina,

z hľadiska spoločného spania je pre bábätko najbezpečnejšie, ak matka, ktorá spí spoločne s ním, nie je pod vplyvom liekov, ktoré môžu ovplyvniť jej schopnosť vnímať v noci bábätko. Tento homeopatický liek by nemal mať takéto účinky. Okrem toho je pre vás dôležité vedieť, že máte právo aj na klasickú liečbu, ak by to bolo potrebné. Ak by ste potrebovali užívať iné lieky, či absolvovať potrebné vyšetrenia, napíšte nám na dojcenie@mamila.sk.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Sedatif pc a spolocne spanie