Liek na klby popri dojceni

Jana    03.06.2018, 13:34

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať, či mozem popri dojčeni užívať liek na kĺby Condrosulf 800mg. Dcérka má 14m a dojčím ju ešte na požiadanie. Ďakujem! S pozdravom, Jana

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli tento prípravok užívať. Ak by bola potrebná aj iná liečba, je možné nájsť lieky a popritom dojčiť. Nie je potrebné odkladať riešenie svojich zdravotných problémov kvôli dojčeniuVaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Liek na klby popri dojceni