Dojčenie- gadolinium a jod

Erika    14.06.2018, 20:10

Dobry deň. Kojim 17 mesačneho syna,teraz sa dojci často. Mam isť na magneticku rezonanciu hlavy a brucha. Zajtra idem na MR hlavy. Zvažujú odloženie brucha koli dlhému odbúravaniu jodu z tela a gadolinia.viete mi v tomto poradit? Poprípade ako dlho treba odstaviť!?

Milá Erika,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše bábätko bezpečnejšie pokračovať v dojčení po tomto vyšetrení, nie je nutné nič odkladať. Pokračujte v dojčení do vyšetrenia a po tom kedykoľvek o to vaše dieťatko prejaví záujem.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie- gadolinium a jod