Chudnutie pri dojceni a sport

Miriam    26.11.2012, 19:14

Dobry den, chcela som sa opytat, ci mozem pri dojceni chudnut , teda samozrejme takym sposobom, ze budem prijimat plnohodnotnu stravu. Doteraz som pribrala pri dojceni, ani neviem kedy a ako. A potom sa chcem opytat, mozem cvicit s lahkymi zavaziami vo fitnescentre? poprosim Vas aj o zahranicne bankove udaje , aby som mohla previest dar , lebo zijem mimo SK. Dakujem.

Milá Miriam,

detailné odpovede ohľadne dojčenia a chudnutia nájdete v našich predchádzajúcich odpovediach:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=364

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=307

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=577

Ohľadne športovania a dojčenia si prečítajte aj túto odpoveď:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=239

Záverom: áno, popri dojčení môžete športovať, cvičiť a chudnúť podľa rozumných zásad, ktoré platia pre všetkých ostatných ľudí. 

Všetky bankové údaje potrebné na prevod platby zo zahraničia nájdete tu:

http://www.mamila.sk/kontakt/

Budeme vám veľmi vďační za akýkoľvek príspevok.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Chudnutie pri dojceni a sport