Pokles mliecka

zuzka    27.11.2012, 17:56

dobry den opet som si raz prisla u vas po radu,kedze ste mi aj minule poradili super.Stala sa mi taka vec mam 19tyzdnoveho synceka ktoremu odsavam svoje mliecko kedze sa od narodenia vobec neprisaval.Bola tu uz aj laktacna ale ani ta ho nevedela naucit prisat sa :(Teraz mi mliecko pokleslo o pol litra a teraz neviem co amm robit aby sa to dostalo do normalu.Odsavam kazde 2 az 3hodinky ale to len od 80 po 110ml co je podla mna malo.Beriem aj ricinus ale ten mi uz akosi nezabera.Budem vam velmi vdacna za vase rady.

Milá Zuzka,

v prvom rade: skúste nájsť ešte nejakú ďalšiu poradkyňu, ktorá by mala dostatočné zručnosti na to, aby vám s prisatím pomohla - stálo by to za to skúšať.

Skúste si prečítať tieto odpovede:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=309

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=38

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=215

Ohľadne poklesu odsávaného mlieka si prečítajte túto našu odpoveď:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=677Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pokles mliecka