Moze sa 8-mesacny syncek sam odstavit?

Martina Dankova    11.12.2012, 21:42

odvcera mi maly odmieta prsnik a moje mliecko, prikrmujem na obed, ten zjedol, inak pil len vodicku a vecer zobral namilost flasu s UM, prsniky vytrvalo odmieta az doteraz,zatial odsavam...je mozne, ze sa odstavil?lebo vyzera byt spokojny,nic mu nie je...tak neviem,co robit...

Milá Martina,

vaša otázka je veľmi podobná tejto otázke z poradne, postupujte preto prosím podľa rád uvedených v tomto odkaze

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=748

Umelé mlieko v tejto situácii nie je potrebné a  najmä používanie fľaše situáciu zhoršuje. Začnite používať postupy uvedené v odkaze a do času, kým sa synček začne znova dojčiť, mu môžete podávať príkrmy a tekutiny z pohárika alebo lyžičkou.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Moze sa 8-mesacny syncek sam odstavit?