Menstruacia a dojcenie

Katarina    11.12.2012, 21:42

Dobry den. Moj syn ma 15 mesiacov a je dojceny na poziadanie, to znamena rano, vecer, v noci asi 2-3 krat a cez den tiez 2-3 krat. Chcela by som sa spytat, ci je normalne, ze nemam menstruaciu. Od porodu som mala len raz, ked mal syn 12 mesiacov. Odvtedy sa vsak pyta na prsnik castejsie, takze si chybajuci menzes vysvetlujem tym. Dakujem.

Milá Katarína,

áno, je to normálne a bežné, matky po pôrode priemerne dostávajú menštruáciu okolo 14 mesiacov po pôrode, ale rozpätie je veľmi široké smerom nahor aj nadol.

K tejto téme si môžete pozrieť aj súvisiace otázky z poradne

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=674
http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=290Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Menstruacia a dojcenie