Pitie so slamkou

Andrea    27.12.2012, 12:15

Ahojte, mame 21 mesacneho synceka, dojceneho na poziadanie, bez cumlika a bez flasky. Chcem sa spytat, ci by nejak negativne ovplyvnilo dojcenie, ak by sa naucil tekutiny pit si slamkou? Normalne pije z poharika, ale hlavne ked cestujeme alebo sme vonku sa mi to zda praktickejsie, keby to vedel, no dojcenie nechcem ohrozit. Dakujem a prajem este pekny zvysok sviatkov. Andrea

Milá Andrea,

vo veku vášho synčeka je dojčenie už dostatočne ustanovené. Nie je pravdepodobné, že by pitie slamkou negatívne ovplyvnilo dojčenie.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.

Alebo podporte poradňu dojčenia darcovskou SMS.

Stačí odoslať SMS správu s textom DMS DOJCIME na číslo 877.

Cena darcovskej SMS správy je 2 €. Viac informácií na http://www.mamila.sk/o-mamile/dms/ a www.donorsforum.sk


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pitie so slamkou