Osetrenie zuba

Olga    31.12.2012, 12:10

Dobry den , dakujem pekne za odpoved, kt. sa tykala osetrenia zuba .. este mam na vas jednu otazku, ale neviem, ci mi budete vediet na nu odpoved. Dnes som bola u zubara,kt. zastupoval moju zubarku, zub mi precistil, omylom dal do neho nejaku antibioticku vlozku. Ked som sa ho po ukonceni osetrenia zubu spytala, ci mozem v pohode kojit, tak zistil, ze sa pomylil a zub mi zasa otvoril , opat precistil a uzavrel vlozkou . Na novom vymennom listku mam uvedene nasledovne ,,precistenie, vyplach, NaOCL, Ca/OH/2, Cavit"... Bojim sa, ci uveden zlozky mozu byt pouzite pocas dojcenia, nakolko ma dost zarazilo, ze sa mohol pomylit pri osetreni zuba :( Dakujem

Milá Oľga,

s vložkou, ktorú vám zubár dal, môžete bez obáv dojčiť. Rovnako ako by ste mohli dojčiť s tou, ktorú vám dal pôvodne.

Ak to potrebujete, zároveň môžete užívať lieky proti bolesti v bežnom dávkovaní pre dospelého človeka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Osetrenie zuba