Ako odučit 2ročne dieta od dudla?

nikol cirokova    24.01.2013, 21:35

dobry den,prosim vas ako mam odučit vyše dvojročne dievča od dudla,ona je na nho zasadnutá.potrebuje ho cely den.dakujem

Milá Nikol,

odpoveď na vašu otázku nie je jednoduchá a musíte ju prispôsobiť poznaniu vášho dieťatka a urobiť to veľmi citlivo a s trpezlivosťou.

Prečítajte si príbeh o tom, ako to urobila jedna mamička:

http://www.mamila.sk/domain/flox/files/pribehy-matiek/pribeh-o-cumliku-diana-eliasova.pdfVaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ako odučit 2ročne dieta od dudla?