Dojčenie a detoxikácia

broňa    30.01.2013, 00:07

Chcela by som vyskúšať preparáty od firmy Joalis na detoxikáciu štítnej žľazy. Viem, že dojčenie je kompatibilné s viacerými liekmi, ale v tomto prípade ide o špecifickú detoxikáciu, ktorá kombinuje znalosti informačnej medicíny a fytoterapie a nemám tušenie, aký vplyv to môže mať na dieťa. Ďakujem za odpoveď.

Milá Broňa,

napriek špecifickosti tejto detoxikácie, z hľadiska dojčenia o tejto situácii platí, že môžete pokračovať v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a detoxikácia