Biely hlien v stolici

Ivana    07.02.2013, 12:05

dobry den.posledne dva dni ma moj syn redsiu stolicu akoby v nej bol hlien, je taka tahavejsia.neviete mi prsim poradit ci moze ist o hnacku , pripadne ci som to nesposobila ja nejakou zlozkou stravy? dakujem

Milá Ivana,

hlien v stolici sám o sebe neznamená hnačku. Hlieny v stolici dojčeného bábätka môžu byť normálne a nie je potrebné sa tým zaoberať. Ak vaše bábätko dobre prospieva, je vo všeobecnosti spokojné a na prsníku dobre pije, tak hlieny v stolici nemusíte riešiť. Pokračujte ďalej v dojčení, konzumujte stravu, na ktorú ste zvyknutá a hlieny si nemusíte všímať. Hlieny samy o sebe nič neznamenajú.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Biely hlien v stolici