Dojčenie a chioská masticha

Veronika    27.10.2021, 09:53

Dobrý deň, vrátil sa mi žiaľ helicobacter a rada by som si nasadila chiosku mastichu nakoľko mi nikdy 3 kombinácie antibiotík nepomohli len tento produkt a zmizol mi HB úplne otázka je ci ho môžem popri dojčení 3 krát denne 2 tabletky alebo skončiť dojčenie. Malý bude mať 2 roky a dojčím ráno a večer ale nechcem sa toho ešte vzdať a na letáku je konzultovať s lekárom. Ďakujem veľmi pekne za radu. Nechcem dieťatku ublížiť.

Milá Veronika,

tento produkt nepredstavuje žiadny problém pri dojčené, pretože neovplyvní Vaše dojčené dieťatko. Nie je dôvod na to, aby ste prestávali s dojčením, táto látka nebude mať na vášho syna terapeutické ani vedľajšie účinky. V tomto kontexte nemáte dôvod na obavy a môžete pokračovať v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a chioská masticha