Ovulace

Jana    28.07.2022, 11:30

Dobrý den, kojím na požádání ročního chlapečka, stále kojím hodně často. Od konce šestinedělí jsem již několikrát stalo že mě začne bolet podbřišek jako kdybych měla ovulaci a nebo menstruaci. V těchto dnech mi doslova zmizí laktace. Zhruba po 5 dnech až týdnů se to jako lusknutím prstu vrátí do normálu. Nikdy jsem ale nedostala menstruaci! Nepřišla jsem na žádnou jinou příčinu ubytku laktace, chlapeček se přisává, kojí se často, žádné změny. Bylo mi řečeno, že pravděpodobně prožívám ovulaci bez menstruace a že ubytek laktace v této době je normální. Vy ale uvádíte, že ovulace bez následně menstruace probíhat nemůže, co to tedy je? Mě opravdu bolí podbřišek, pociťuji únavu, hlad, jako kdybych menstruaci a nebo ovulaci prodělávala. Mohou to být nějaké hormonální změny? Nebo opravdu ovulace bez krvácení? Dříve jsem měla trochu nepravidelnou menstruaci, nicméně v posledních letech se to upravilo a otěhotněla jsem bez problémů. Děkuji moc

Milá Jana,

vašu otázku sme na našej webovej stránke zodpovedali:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=10557



Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok