Hubnuti

Zlatá Holkova    04.10.2022, 13:10

Dobrý den, kojím dceru 25mesiců a ráda bych se zeptala jestli můžu podporit hubnutí tabletky se složením: Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu – 250 mg, Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny – 150 mg, Kofein – 120 mg, Černý pepř (Piper nigrum) extrakt z plodu 95% piperinu – 10 mg. Děkuji za odpověď 

Milá Zlatá Holkova,

pri prípravku, na ktorý sa pýtate, platí to, čo sme uviedli v predošlej odpovedi na vašu otázku:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=10696

je bezpečné pokračovať v dojčení, dojčenie nemusíte nijako obmedzovať či časovať podľa použitia tohto prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok