Aftozna stomatitida

Michaela    16.10.2022, 14:41

Dobrý deň, mám 2 ročného synčeka, ktorého stále dojčím. Momentálne ma aftoznu stomatitidu, teda celé ustocka a jazyk ma vyhádzaný aftami. Ako sa v takomto prípade správne starať o bradavky, aby nedochádzalo k vzájomnému prenosu infekcie? Bradavky začínajú byt už citlivé. Po dojčení si ich umývam pod tečúcou vodou a ošetrujeme repikom. Dakujem za odpoved.

Milá Michaela,

vašu otázku sme zodpovedali 11. 10. 2022 v tomto odkaze:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=10720Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Aftozna stomatitida