Lieky po vytrhnutí zubu

Martina    12.05.2013, 14:20

Dobry den, mam 3 tyzdnove babätko, ktore plne dojcim. Uz pocas tehotenstva som mala obrovske problemy so zubom mudrosti. Pravdepodobne bude musiet ist von. Ja sa chcem spytat, ake lieky mozem uzit. Od bolesti, po vytrhnuti a antibiotika, ktore sa zvycajne davaju, aby sa neskomplikovalo hojenie rany.

Milá Martina,

samozrejme, môžete podstúpiť všetky potrebné ošetrenia, vyšetrenia aj zákroky, pre riešenie vašej situácie a súčasne bez prerušenia pokračovať v dojčení.

Prečítajte si tieto odpovede z poradne:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=181

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=510Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Lieky po vytrhnutí zubu