Antidepresíva pri dojčení

Katka    05.07.2012, 10:29

Dobrý deň,chcem sa spýtať, či môžem užívať antidepresívum Trittico AC – trazodon ak dojčím polročné dieťatko. Mám problémy zo spánkom,už som Vám viackrát písala a Vaše odpovede mi veľmi pomohli. Ďakujem

Milá Katka,

áno, môžete tento liek popri dojčení užívať, ak je toto vaša jediná možnosť pre zlepšenie vášho stavu. Pokračovať v dojčení je dôležité zo všetkých tých dôvodov, o ktorých sme vám predtým písali v odpovediach na vaše predchádzajúce otázky:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=468

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=459

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=458

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=455Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Antidepresíva pri dojčení