Odstaveni

Lidie    13.09.2012, 18:16

Dobry den, chtela bych znat Vas nazor na odstaveni 20 mesicni dcery, kojena a prikrmy, papa dobre. Kojeni jen na noc, spinka pekne celou noc. Jsem v 6 tt, ale tehotestvi oznacene jako rizikove z duvodu dvou myomu, jeden velky cca 5 cm, pry bych malou mela odstavit, protze kvuli kojeni se stale vylucuje oxytocin a ten by mohl prime trdelohu ke kotrakcim a ja bych diky myuomu mohla potratit. Je praqvdou, ze podbrisek pri kojeni doopravdy fest boli a ja trosku spinim. Priklanim se tez k odstaveni, ale zajima me i Vas nazor, zda jste toto resili. Dekuji moc.

Milá Lidie,

na vašu otázku v konečnom dôsledku môžete odpovedať len vy. Podnetom pre rozhodnutie môže byť naša odpoveď na veľmi podobnú otázku:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=573Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok