Klbova vyziva

Mirka    30.03.2018, 21:15

Dobry den, mam 3-mesacne babo, plne dojcene. Nakolko som zacala opat sportovat, prevazne kardio-silove treningy, chcem sa spytat, ci neviete aka klbova vyziva by bola vhodna popri dojceni. Mavala som problemy s kolenami a rada by som popri cviceni uzivala nejake doplnky, aby sa mi opat stav nezhorsil. Vopred dakujem za info.

Milá Mirka,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli užívať výživové doplnky alebo iné prípravky pre kĺbovú výživu. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje. Prípravky pre kĺbovú výživu nijako vaše dieťatko neovplyvňujú.

Prečítajte si aj tento odkaz:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=543Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Klbova vyziva