Vyšší tlak

Pavla    25.04.2018, 13:49

Dobrý den, mám vyšší tlak a protože zároveň trpím migrénami a mohla by mezi tím být souvislost, předepsala mi doktorka Orcal neo, 5mg , půlku večer. kojím tříletého syna, nepodařilo se mi dohledat informace, zda mohu tento lék užívat během kojení.Obracím se tedy na Vás s touto otázkou. Děkuji Pavla Vondrová

Milá Pavlo,

otázku na liek s rovnakou účinnou látkou sme nedávno zodpovedali v našej poradni:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=3063

Pre vaše bábätko je bezpečnejšie, ak budete pokračovať v dojčení.



Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vyšší tlak