Dojcenie a lieky na spanie

Erika    16.06.2018, 09:10

Dobry den, chcem sa spytat, ci mozem uzivat Dormian rapid, Persen alebo Valerianu lekarsku, ked dojcim 22 mesacnu dcerku. Dakujem.

Milá Erika,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše dieťa bezpečnejšie, aby ste popri užívaní týchto doplnkov pokračovali v dojčení. Prečítajte si aj tieto vysvetlenia:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=736Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojcenie a lieky na spanie