Kojenie a bolava osmicka

ivca    28.01.2013, 22:16

dobry den,par dni ma pobolieva osmicka ktora sa mi tlaci von. rada by som sa spytala na nasledovne : 1, ak mi vyskoci teplota mozem pokracovat v kojeni? 2, co by mi mohlo pomoct na ulavu od bolesti a co by bolo zaroven bezpecne pocas kojenia? Dakujem velmi pekne za vas cas a radu.

Milá Ivca,

samozrejme, môžete podstúpiť všetky potrebné ošetrenia, vyšetrenia aj zákroky, pre riešenie vašej situácie a súčasne bez prerušenia pokračovať v dojčení.

Prečítajte si túto odpoveď z poradne o trhaní zuba počas dojčenia:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=510

Môžete dojčiť aj pri zvýšenej teplote, aj pri horúčke.

Proti bolesti môžete počas dojčenia užívať všetky lieky, ktoré by ste bežne užívali, keby ste mali bolesti a nedojčili by ste. Prečítajte si túto odpoveď z poradne venujúcu sa tejto téme:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=643
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kojenie a bolava osmicka