Valeriana

Tamara    20.12.2017, 12:03

Dobrý deň,chcem sa informovať mám úzskosti a chcela by som užívať valerianu lekársku 500mg za deň,ale bojim sa či negatívne nezasiahnem do vývoja dieťatka/synček má 7mesiacov a je krmený len s prsníka.ďakujem

Milá Tamara,

na podobnú otázku sme zodpovedali v tejto odpovedi, ktorá platí aj pre vašu situáciu:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=1912

Je pre váš tiež užitočné vedieť, že dojčiace matky majú právo na liečbu, k tejto téme nájdete viaceré odpovede a vysvetlenia tu:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=6299Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok