Nolicin 400mg a dojcenie

Jana    14.06.2018, 13:04

Dobry den.chcem sa opytat ci smiem brat nolicin 400mg a algifen neo.mam infekciu moc.ciest,lenze mam 8.mesacne babo ktore dojcim.trpim bolestami pri kazdej navsteve wc a mam uz v moci i krv.chcem vas poprosiť o rada ci ich mozem uzivat ked dojcim.dakujem pekne

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše dieťatko bezpečnejšie, aby ste pokračovali v dojčení. Prečítajte si aj tieto odpovede z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2340

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2179

a tento vysvetľujúci článok:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Nolicin 400mg a dojcenie